BLOG

Gayrimenkul uzmanlarımızın kaleminden yazılar

Diyarbakır Kayapınar Emlak İlanları
7Şubat 2018

Diyarbakır Kayapınar Emlak İlanlarıEmlak Fiyatları

Diyarbakır Emlak İlanlarıGünümüzün en büyük sorunları arasında olan kaliteli gayrimenkule ulaşma noktasında mutlaka nitelikli emlak firmaları ile iletişime geçmek gerekmektedir. Çok farklı çözümler sunan firmalar kanalıyla Diyarbakır Kayapınar emlak ..

Diyarbakır En Uygun Satılık Emlak İlanları
30Ocak 2018

Diyarbakır En Uygun Satılık Emlak İlanlarıEmlak Fiyatları

Diyarbakır En Uygun Satılık Emlak İlanlarıGayrimenkul fiyatlarının her geçen gün arttığı  bu dönemde astronomik fiyatlara yaklaşmakta olan emlak sektöründe mutlaka profesyonel emlak danışmanlarıyal irtibata geçmekte fayda bulunmaktadır. Tarihi..

Gayrimenkul Yatırım Uzmanlığı Diyarbakır
26Ocak 2018

Gayrimenkul Yatırım Uzmanlığı DiyarbakırEmlak Fiyatları

Diyarbakır'da Gayrimenkul Yatırım Uzmanlığı Gayrimenkul Yatırım Uzmanlığı emek isteyen,  itibarı yüksek bir iştir. Gayrimenkul Yatırım Uzmanı kendi alanında uzman danışmanlık hizmeti veren kişidir. Gayrimenkul Yatırım Uzmanı, ..

Diyarbakırda “Nereden ev almalıyım?”
6Ekim 2017

Diyarbakırda “Nereden ev almalıyım?”Emlak Haberleri

 “Nereden ev almalıyım?” sorusunun 5 cevabı! Hayalinizdeki evin hangi özelliklere sahip olması konusunda karar vermiş olabilirsiniz: Oda sayısı, açık/kapalı balkon tercihi, yenilenmiş mutfak, çelik kapı, güney cephe, ara kat gibi… Peki, ..

 Diyarbakırda Kendi Evimin Sahibi Nasıl Olabilirmiyim?
2Ekim 2017

Diyarbakırda Kendi Evimin Sahibi Nasıl Olabilirmiyim?Emlak Fiyatları

                EV SAHİBİ NASIL OLUNUR? 1. Madde: Ev sahibi olmaya karar verin. 2017 yılında ilk evinizi almaya karar vermek, belki de hayatınızın en önemli kararlardan biridir.  Kendinize ai..

   İYİ BİR EMLAKÇI NE YAPMALI
28Eylül 2017

İYİ BİR EMLAKÇI NE YAPMALIEmlak Haberleri

             İYİ BİR EMLAKÇI Son yıllarda Diyarbakırda gayrimenkul sektörü çok hızlı büyüme kaydetti. Diyarbakır’de sektördeki oyunculardan biri olan biz emlakçıların önünde daha büyük bir mücadele var. Reka..

Diyarbakırda Ev Almak:
20Eylül 2017

Diyarbakırda Ev Almak:Emlak Haberleri

Diyarbakırda Ev Almak: Evinizi Alırken DİYARBAKIRDA Ev sahibi olmak isteyenler için kredi almak gerçekten önceki yıllara nazaran daha kolay bir hale geldi, fakat unutmayın ki iş alınan kredi ile bitmiyor. Yani ödeyeceğiniz tek şey kredi tak..

Diyarbakır’da Ev Almak İsteyenler Ne Yapmalı?
14Eylül 2017

Diyarbakır’da Ev Almak İsteyenler Ne Yapmalı?Emlak Fiyatları

Diyarbakır’da Ev Almak İsteyenler Ne Yapmalı? Büyükşehirlerimizden biri olan Diyarbakır konutlaşma ve nüfus özellikleri ile oldukça yoğun kentlerden biri oluyor. Bu sebeple kişilerin istedikleri bölgede istedikleri özellikleri karşılayan evler..

Diyarbakır Kayapınar Emlak ilanları
12Eylül 2017

Diyarbakır Kayapınar Emlak ilanlarıEmlak Haberleri

Diyarbakır Kayapınar Emlak ilanları Diyarbakır’a yeni gelmiş olan kişilerde hali hazırda yaşamakta olduğu evleri ya da yeri değiştirmek isteyen kişiler ev aramak için Diyarbakır emlak ilanlar aracılığıyla kolaylıkla istediği özelliklere..

EVİMİ SATMAK İSTİYORUM DİYARBAKIR LUNAPARK
10Eylül 2017

EVİMİ SATMAK İSTİYORUM DİYARBAKIR LUNAPARKEmlak Haberleri

              Evinizi Satışa Hazırlayın Doğru bir şekilde yerleştirilmiş mobilyaların evi olduğundan büyük gösterdiğini biliyor muydunuz? Ya da perdeleri açmanın ve tüm ışıkları yakmanın evi daha aydınlık ve fe..

 Kentsel Dönüşüm
6Eylül 2017

Kentsel DönüşümKentsel Dönüşüm

12 ADIMDA KENTSEL DÖNÜŞÜM  Kentsel Dönüşüm Nedir? Mevcut Depreme Dayanıksız, Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Binaların Depremlerde Ciddi Can Ve Mal Kaybına Neden Olduğunu İzmit, Adapazarı, Erzincan Ve En Son Van Depreminde Hep Beraber Yaşadı..

 SATILIK DÜKKAN DİYARBAKIR
30Ağustos 2017

SATILIK DÜKKAN DİYARBAKIR Emlak Fiyatları

FİN Emlak Diyarbakır emlak  hizmetleri girişimcilerin düşüncelerini hayata geçirmek için her zaman yatırımcıların yanında aracı görevi üstlenir  Ticari bir firmanın  faaliyetlerinin sürdürülebilir olması için gereken işyeri ve d..

Sormak istediğiniz, bir sorunuz mu var?

Bize hemen ulaşarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
Bize Ulaşın