Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Gayrimenkul Alım -Satım ve Kiralanmasında Profesyonel Hizmet Sağlayan Firmamız 2015 Yılının OCAK Ayında Diyarbakır'da Şirket Merkezini Kurmuştur. Şimdiye kadar yüzlerce kişiyi ev sahibi yapan FİN Emlak öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bir çok müşterisinin güvenini kazanmıştır. Profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile Siz Değerli Müşterilerimize Kusursuz hizmet vermek için alt yapı çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam etmektedir.


MİSYON
Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır. Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak. Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak. Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.


VİZYON
Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerimize profesyonel çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz, İdeal yatırım fırsatları ve yenilikçi emlak çözümleri sunmak, hem yerel hem de küresel bazda, güvenilir, dürüst, hizmet kalitesi yüksek, bilinirliği olan, aranılan, eğitim odaklı bir EMLAK firması olmak. Müşteri memnuniyetini artırabilmek.

Sormak istediğiniz, bir sorunuz mu var?

Bize hemen ulaşarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
Bize Ulaşın