Hizmetlerimiz

 

Hizmetlerimiz

DİYARBAKIR FİN EMLAK Hizmetleri:


Satılık-Kiralık Gayrimenkuller:

FİN Emlak, satılık, kiralık yeni ve ikinci el gayrimenkuller için bir bilgi ve ticaret platformu sunmaktadır.

 FİN Emlak,olarak en önemli amaçlarımızdan biri kullanıcılarımızın, “AKILLI HARİTALAR, ” gibi doğru gayrimenkulu bulmak ve seçmek için ihtiyaç duyulan hizmetleri ücretsiz bir şekilde sunarak, gayrimenkul ilanlarını çok daha etkin bir şekilde incelemelerini  zaman ve paradan tasarruf etmelerini sağlamaktır.


Projeler:

İkinci el gayrimenkuller kadar, yeni inşaat projeleri de önemli bir gayrimenkul geliştirme ve edinme kanalıdır.FİN Emlak, bu alanda da kullanıcılarına en doğru ve güvenilir bilgiyi sunabilmek için araştırmalar yapmakta, geliştiricilerden bağımsız olarak binlerce projenin bilgisini toplamakta ve güncellemektedir.

Akıllı Haritalar:

Gayrimenkul kararı verilirken, göz önünde bulundurulan en önemli kriterler “LOKASYON”dur. FİN Emlak, bu gerçeğin bilincinde olarak “akıllı harita” çözümleri sunmaktadır. Barındırdığı detaylı bilgi ve veriler, kullandığı üst düzey teknolojiler ile Türkiye’nin en gelişmiş ücretsiz “akıllı harita” hizmetini sağlamaktadır. Bu hizmet ile kullanıcılar, lokasyon analizinin yanı sıra gayrimenkuller arasında karşılaştırma yapabilmektedir.

Gayrimenkul Yatırım Rehberi:

FİN Emlak, gayrimenkul sektörü için referans noktası olma vizyonu ile hareket ederek, bireyler ve profesyoneller için “kentsel dönüşüm, yabancıya satış, kiralama, satın alma, vergi vb. gibi” konularda  en güncel haberleri yayınlanır.

Gayrimenkul Danışmanları:

FİN Emlak, kullanıcılarına en doğru ve güvenilir satılık/kiralık yeni ve ikinci el gayrimenkul fırsatları sunmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda, gayrimenkul danışmanları ile bir araya gelerek, kullanıcılarının aradığı ve ihtiyaç duyduğu, uzun yıllar çalışabileceği güvenilir gayrimenkul danışmanını en hızlı şekilde tespit edebileceği, şeffaf bir gayrimenkul platformunu geliştirmiştir.

Konut Kredileri:

Ülkemizde gayrimenkul sektörünün büyümesi ile birlikte konut finansmanı ihtiyaçları da değişmektedir. Buna paralel olarak, konut kredisi ürünlerinin sayısı ve çeşidi de artmakta, ihtiyaç duyulan krediyi bulmak bireyler için giderek zorlaşmakta ve bu alanda bilgi ve hizmet ihtiyacı da büyümektedir. Bu alanda bilgi ve hizmete duyulan ihtiyaç da oldukça artmıştır. , kullanıcılarının en doğru kredi kararını vermesinde yardımcı olabilmek için, Türkiye’nin önde gelen banka ve diğer kredi kuruluşları ile çalışmakta, ihtiyaç duyulan bilgi ve veriyi en ayrıntılı şekilde sunmaktadır.

                         FİN Emlak


HİZMET ALMAK İSTEDİĞİNİZ KONUYLA İLGİLİ İLETİŞİME GEÇİN